Všechno nejlepší

15. prosince 2015 v 19:03
"Budeš chtít řidičák?"
"Opila ses už někdy alespoň?"
"Máš přítele? Nebo přítelkyni...?"
"Příští rok s námi už můžeš tvoje narozeniny zapít!"
"Neutrať to všechno za knihy..."
"Na, tahle kniha by se ti mohla líbit. A všechno nejlepší."


O víkendu jsem oslavila své sedmnácté narozeniny. Kupovidu jsem od členů rodiny dostala knihu nebo nějakou sladkost - nic jiného mi nekupují, je to zbytečné. Když vybočím od tématu, co chci psát, tak mi kromě přítomné rodiny popřáli tři lidé. Ani jeden však osobně, nevadí. MOhlo to být více virtuálních lidí, ale to bych si nesměla skrýt narozeniny na Fb... Ale udělala jsem to schválně. Nechtěla jsem ty virtuální přání od lidí, co se mnou i přes dva roky nepromluvili.

Ale k tématu... Je mi sedmnáct.
Rok po "sladkých šestnáct" a rok před "dospělostí". Co s tím?
Na první tři otázky od rodiny jsem odpověděla pokaždé ne. Nevim, jestli je "ne" na nějakou odpověď zarazilo nebo ne, ale to je mi fuk. Řidičák nepotřebuji, když nemám auto, neopila jsem se, protože mě nikdo nikdy nikam nepozval a nikoho nemám, jelikož jsem tak nějak pochopila, že minimálně teď do svého života k sobě nikoho nepotřebuji. Beztak mě nepřitahují a po sexu neprahnu... Jestli tohle někdo čtete... přestaňte se mě na toho přítele už ptát...
Pořád mi tak nějak přijde, že jsem se zasekla v takových... Čtrnácti letech. Od té doby jsem se moc vzhledově nezměnila, povahově možná trochu jo, ale nevyrostla jsem, nezměnila styl oblečení, muziky, vlastně nic. Možná jsem jenom vyměnila okolí a lidi v něm, nic víc.
Přijde mi, že všichni v mém okolí dospívají, že se mění a tak. Jenom já prostě... Nic. Připadám si stejná. Čtrnáctileté dítě, co si oblíbilo counter strike, role play games, psaní, čtení, poslouchání rockové muziky, studium biologie, Naruta a jiné anime. Ve svých sedmnácti jsem úplně stejná. Možná jsem rockovou muziku proměnila více do Hard rockové, ale to je jen maličkost.
Bratranec, co je jen o měsíc mladší, vypadá tak dospěle. Ten mladší vypadá už taky na víc, než na patnáct... Nebo čtrnáct? Sakra... Nepamatuju si jeho věk... Každopádně vypadá dospěleji než já.
Ani nevím, čeho chci tímhle článkem docílit. Asi se chci jenom vypsat z toho, že furt nevím, co se svým životem... Heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pola Pola | Web | 15. prosince 2015 v 21:04 | Reagovat

Tak asi začnu od konce. Myslim, že je ok v sedmnácti nevědět, co s životem. Někteří (a myslim, že jich neni málo) to nevědí ani ve 20 ani ve 30 nebo ani ve 40. A někdo na to zřejmě nepřijde za celý svůj život.
Chápu, že ti přijde, že ty... nic. Mě už teda sedmnáct nějakej ten pátek neni, ale stejně si jako ty připadám furt tak na čtrnáct (fajn, tak na patnáct aspoň :D). Tak nějak se zuby nehty snažím držet toho starýho a známýho, ale... i moje okolí se mění a já to bohužel jen těžko akceptuju. Takže tě chápu.
Připadá mi, že pro dnešní společnost, pokud jsi single, jsi vlastně něco míň. Na tohle jsem úplně alergická. Taky nikoho nemám a jedna moje kamarádka se mě neustále ptá jestli už někoho mám. A nechápe, že ani nikoho nehledám nebo nechci. Ona je tím skoro posedlá a mě to hrozně vytáčí. Proč by člověk nemohl bejt sám? To pořád musí neustále bejt ve vztahu? Kdo tenhle názor zavedl?! A už jsem se zase rozčílila... :D Je to prostě bullshit největší.

2 Body Body | Web | 16. prosince 2015 v 18:10 | Reagovat

[1]: Ten "trend" mít partnera zrovna taky nechápu :D. Na nové škole mám 10 spolužaček a všechny mají přítele... A já jsem tam prostě jako "nechte mě být, chci být sama, stačí mi moje kniha... Sorna je lepší, než jakýkoli chlap na světě..."

3 Pola Pola | Web | 16. prosince 2015 v 22:10 | Reagovat

[2]: Někde jsem četla něco jakože inteligentnější ženy jsou častěji samy, protože nechtějí být ve vztahu jen tak, ale musí pro ně opravdu něco znamenat. Takže asi tak :-D

4 Body Body | Web | 17. prosince 2015 v 16:34 | Reagovat

[3]: No, inteligentní já nejsem, bude to spíše mojí povahou a chování k druhým :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama